بازدید مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیرعامل هلدینگ از سرمایه گذاری های گسترده بندری مجموعه در بندر شهید رجایی

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه ارسال به دوستان
بازدید مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیرعامل هلدینگ از سرمایه گذاری های گسترده بندری مجموعه در بندر شهید رجایی

آقای مهندس "مهدی قائم مقامی" مدیرعامل محترم هلدینگ به همراه اعضای هیات مدیره در سفر به بندرشهید رجایی ضمن بررسی فعالیت ها و اقدامات انجام شده، از طرح های جدید سرمایه گذاری مجموعه در زمینه ی احداث محوطه ها و تجهیزات استراتژیک بندری بازدید کردند.

بازدید مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیرعامل هلدینگ از سرمایه گذاری های گسترده بندری مجموعه در بندر شهید رجایی

به گزارش روابط عمومی شرکت بتاء، در این بازدید آقای مهندس "فواد جلیلیان" از آخرین اقدامات برجسته صورت گرفته در سال 1401، استفاده بهینه از تمامی ظرفیت های موجود در بندر توسط شرکت بتاء و برنامه های آتی شرکت در راستای پیشبرد اهداف مجموعه و رونق بخشی به تجارت دریایی بندر گزارشی ارائه نمودند.


آقای مهندس جلیلیان مدیرعامل محترم در بخشی از گزارش خود تلاش در جهت ارتقاء نرم های عملیات تخلیه و بارگیری را از اولویت های کاری همکاران پرتلاش شرکت بتاء در بندر شهید رجایی اعلام کرد و کفت: شرکت بتاء بعنوان یکی از اپراتورهای فعال در دروازه طلایی اقتصاد کشور توانسته ضمن رفع مشکلات و موانع موجود از زمان تحویل گیری ترمینال، گام های مثبتی در مسیر بهبود اجرای عملیات تخلیه و بارگیری بندر بردارد.


وی با اشاره به ارتقاء سطح ارائه خدمات به کشتی های کانتینربر در کنار افزایش حجم عملیات افزود: تلاش های بی وقفه در این مسیر باعث شده تا شاهد ثبت عملکرد تخلیه و بارگیری صورت گرفته در ترمینال های یک و دو بندر شهید رجایی باشیم.


بازدید نزدیک از ترمینال های یک و دو کانتینری بندر شهید رجایی و تجهیزات تخلیه و بارگیری در حوزه فنی و عملیاتی، عملیات مونتاژ تجهیزات  بندری جدید خریداری شده از جمله مکئده های ویژه غلات 300 و 600تنی با تکنولوژی پنوماتیک، محوطه های در حال ساخت کانتینری و لجستیکی با ظرفیت 22 هزار TEU کانتینر در اراضی پس کرانه ای بندر، انبارهای پشتیبانی و نشست مدیران عامل شرکت ها از دیگر برنامه ها بود.


همچنین در بخشی از این سفر اعضای حاضر در بازدیدی اختصاصی از محوطه ی مونتاژ 4 دستگاه مکنده های نسل جدید تخلیه غلات با حضور آقای مهندس "حسین عباس نژاد" مدیرکل محترم بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، آقای مهندس "محمدرضا پوررجبی" معاون محترم فنی و نگهداری اداره کل و آقای مهندس "کیوان علیزاده" ریاست محترم یگان های گارد و انتظامات اداره کل بنادر و دریانوردی استان در جریان آخرین اقدامات این طرح بزرگ بندری قرار گرفتند و در این خصوص با حضور مدیرعامل محترم هلدینگ و مدیران عامل محترم شرکت های بتاء و پدیدآوران امید پارس به بحث و تبادل نظر پرداختند.


همچنین در این دیدار صمیمانه پیشنهاداتی جهت انجام هرچه بهتر امورات این پروژه مطرح شد و طرفین برنامه های بندری آینده در بزرگترین بندر تجاری کشور را مرور نمودند.


لازم به ذکر است، در این بازدید علاوه بر آقای مهندس "فواد جلیلیان" مدیرعامل محترم شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء، آقای مهندس "محمدرضا پیشرو" مشاور محترم مدیرعامل، آقای مهندس "سید امیر درخشان" مدیریت محترم حفاظت و بازرسی هلدینگ، آقای مهندس " محمد حکیمیان" مدیرعامل محترم شرکت نظم آفرینان صنعت سهند، آقای مهندس "محمدرضا قائم مقامی" مدیرعامل محترم شرکت پدیدآوران امید پارس، آقای مهندس "عبدالمجید جعفری" مدیرعامل محترم شرکت بکت، آقای مهندس "اسماعیل شکرانی" ریاست محترم حفاظت و بازرسی ناحیه هرمزگان و آقای مهندس "آرش خسروی" مدیر محترم ناحیه شرکت سهند نیز حضور داشتند.

Add comment


Security code
Refresh

Address of offices

Tehran Office: No. 72, Second Floor, Opposite Esfarayen Alley, Alvand St., Argentina Square

Phone: +98-2188643345-6

Fax:+98-2188643344

Postal code: 1516844711

Email address: info@betaco.org

 

Hormozgan Office: Shahid Rajaei Complex, Bandar Abbas Aria Building, Hormozgan Region Office

Phone: +98-7633524720

Fax: +98-7633524718

Postal Code: 7917183797

 

Template Design:Dima Group