برگزاری آئین تجلیل از بانوان شاغل شرکت بتاء در بندر شهید رجایی

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه ارسال به دوستان
برگزاری آئین تجلیل از بانوان شاغل شرکت بتاء در بندر شهید رجایی
به مناسبت گرامیداشت روز زن و تجلیل از بانوان شرکت بتاء مراسمی با هدف تقدیر از تلاش‌ های این همکاران در محل مهمانسرای اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان برگزار شد.

 
برگزاری آئین تجلیل از بانوان شاغل شرکت بتاء در بندر شهید رجایی
 

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت بتاء، این آئین تکریم و تجلیل در فضایی آکنده از صمیمیت بین همکاران برگزار گردیدو با ایراد سخنرانی جناب آقای مهندس "فواد جلیلیان" مدیرعامل محترم شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء و سرکار خانم مهندس "مینا احمدی" معاونت محترم مالی،اداری و پشتیبانی شرکت ادامه یافت.

 

جناب آقای مهندس "فواد جلیلیان"در این مراسم ضمن تبریک روز زن و خداقوت به این همکاران، تلاشهای بانوان شرکت بتاء را ستودنی دانست و گفت: بانوان محترم شرکت علاوه بر ایفا نمودن نقشی مسئولانه در قبال خانواده خود، همواره بعنوان فردی تاثیرگذار در کنار همکارانشان در جایگاه های مختلف کاری، در تلاش هستند. 

مدیرعامل شرکت بتاء دقیق بودن، مسئولیت پذیری و حس وظیفه شناسی بانوان شاغل در مجموعه را مثال زدنی دانست و ابراز خرسندی کرد که این همکاران فارغ از جنسیت نسبت به امورات محوله سخت کوش و پرتلاش گام برمی دارند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت، ضرورت بیان و رسیدگی به مشکلات بانوان شاغل تاکید کرد و افزود: هم اکنون اشتغال این تعداد از بانوان در مجموعه بتاء، بیانگر و نوید بخش پیشرفت بانوان در حوزه های اقتصادی استان هرمزگان است و شرایط مناسبی را رقم زده و در این راستا تقویت، حفظ جایگاه و صیانت از حقوق آنها که از سوی خانواده به امانت در میان ما هستند، بی شک سرلوحه کاری ما در خانواده معظم بتاء خواهد بود .

 

سرکار خانم مهندس "مینا احمدی"نیز در ادامه این آئین تجلیل  ضمن تبریک روز زن، برای تمامی همکاران آرزوی موفقیت و سلامتی نمود و اضافه کرد: جایگاه بانوان در سطح شرکت، جایگاهی بسیار والا، مهم و تاثیرگذار است و همکاران می بایست با علم به این موضوع با انگیزه ای مضاعف و دقت نظر بالاتری امورات کاریشان را با مشارکت صحیح و همکاری یکدیگر پیگیری نمایند.

 

اهدای پکیج های کتب فرهنگی و لوح تقدیر به همراه کارت هدیه و اهدای شاخه گل به بانوان همکار و مراسم ضیافت نهار به مناسبت روز مادر از دیگر برنامه هایی بود که در این روز به انجام رسید.

 

روابط عمومـے شرکتـــ توسعـہ خدماتـــ دریایـے و بندرے بتاء 

www.betaco.org

http://Instagram.com/iranbeta

http://telegram.me/betabnd

www.aparat.com/iranbeta 

https://chat.whatsapp.com/JF7DnKqxdRE7zfB4iiarvy

Add comment


Security code
Refresh

Address of offices

Tehran Office: No. 72, Second Floor, Opposite Esfarayen Alley, Alvand St., Argentina Square

Phone: +98-2188643345-6

Fax:+98-2188643344

Postal code: 1516844711

Email address: info@betaco.org

 

Hormozgan Office: Shahid Rajaei Complex, Bandar Abbas Aria Building, Hormozgan Region Office

Phone: +98-7633524720

Fax: +98-7633524718

Postal Code: 7917183797

 

Template Design:Dima Group